november 18, 2019

Saadame Laagri Unicornsi noored robootikud USA-sse võistlema!

Tere, me oleme Laagri Unicorns ja me lähme esindama Eestit USAs FIRST Championshipile. 🦄♡

Meid on 6 tüdrukut ja 4 poissi. Meie nimed on Aimei, Hanna, Helena Mai, Mirjam, Norah, Norman, Oliver, Pärli, Simmo ja Tanel. Kui lüüa kokku meie kõigi FLLi kogemus, siis oleme osalenud enam kui sajal FLLi sündmusel – osalejana, võistlejana, fännina, vabatahtlikuna ja tunnustajana. 

Laagri Unicorns tutvustusvideo

Täpsemalt saad meie tegemistega tutvuda Instagramis. Oleme kõik Laagri Roboringi õpilased nind üheksa meist on osalenud Laagri Roboringis selle loomisest peale.

Jõulukaardid “Maagilisi pühi”

Kuna reis on pikk ja tiim on suur, siis otsime võimalusi, et oma reisikulusid katta ning tekkis idee: meil on mitu väga head joonistajat ning seetõttu otsustasime teha jõulukaardid ja nende müügist saadud raha kasutada reisikulude katteks.

JÕULUKAARTE SAAB TELLIDA SIIN.

Kui sa eelistad elektroonilisi jõulukaarte, siis palun tee väike toetus meie reisifondi, kandes raha Laagri Kogukond MTÜ kontole EE031010220247804224 SEB pangas selgitusega “Toetus Laagri Unicornsi reisifondi” ja vali allpoolt endale sobiv kaart ning saada see kõigile sõpradele 🙂

Või kui sa üldse jõulukaarte ei soovi, kuid soovid teha väikese panuse meie reisifondi, siis oleme väga tänulikud. Sellisel juhul tee palun toetus Mare Uiboupin kontole EE474204278608243916 selgitusega “Toetus Laagri Unicornsile”

Või kui sa jõulukaarte ei soovi, kuid tahad ikkagi kaasa aidata meie projektile, siis kirjuta meie juhendajale Maile (mai.pitsner@gmail.com). Võime tulla ja teha mõne vahva robootika töötoa või leiame mõne muu lõbusa/hariva/põneva ükssarvikulise koostöövõimaluse.